Oznam - FK Slovan Nemšová

Futbalový klub FK Slovan Nemšová sa úspešne zúčastnil druhej sezóny celoeurópskej akcie BIGMAT budovateľ športu a získal ako jeden z dvadsiatich futbalových klubov zo Slovenka dve sady zápasových dresov pre mládežnícku kategóriu U9 a U11 - prípravka. 

BigMat, medzinárodná značka a líder v distribúcii stavebného materiálu realizuje najväčšiu európsku operáciu sponzorovania amatérskeho športu „Budovateľ športu“. BigMat sa od minulého roku približuje čo najviac k amatérskemu športu tým, že vybavuje mládežnícke kategórie futbalových klubov na Slovensku kompletnými sadami zápasových dresov pre mládežnícke kategórie. Celkovo už značka stavebných materiálov podporila viac ako 400 začínajúcich futbalistov.

Odovzdanie vitaznych dresov prebehlo v stavebninách ROPSPOL pobočka Nemšová, ktoré sú súčasťou celoeurópskej skupiny BIGMAT za účasti zástupcu klubu FKS Nemšová. Dresy odovzdal majiteľ stavebnej spoločnosti ROPSPOL p. Bublavý Pavol dňa 23.9.2021.

Týmto chceme ako zástupcovia FKS Nemšová poďakovať za podporu amatérskeho športu hlavne mládeže aj v našom futbalovom klube.

Všetky aktuality