Kultúra a voľný čas

 • Pozvánka na florbalový zápas

  Pozvánka na florbalový zápas

  Mesto Nemšová Vás pozýva na prípravný zápas a to už túto nedeľu s reprezentáciou Nemecka o 8:00 v Trenčíne v hale M-šport na Ostrove.

 • Pozvánka - výstava detských prác

  Pozvánka - výstava detských prác

  Mesto Nemšová Vás pozýva štvrtok a sobotu od 14:00 do 17:00 hod na výstavu detských výtvarných prác "LACOVE CHROBÁKY" v Králikovom mlyne do konca septembra

 • Rozlúčka s Moravankou - mesiac úcty k starším

  Rozlúčka s Moravankou - mesiac úcty k starším

  Mesto Nemšová pozýva všetkých občanov ale najmä dôchodcov pri príležitosti mesiaca úcty k starším na Rozlúčku s Moravankou, ktorá sa uskutoční dňa 10. októbra 2021 o 15:00 hod do veľkej sály kultúrneho centra Nemšová.

 • Vernisáž detskej výtvarnej súťaže LACOVE CHROBÁKY

  Vernisáž detskej výtvarnej súťaže LACOVE CHROBÁKY

  OZ Hravé hlavy a Robme radosť, n.o. Vás pozýva dňa 28.8.2021 pri príležitosti 80. výročia úmrtia významného slovenského entomológa a ľuborčianskeho rodáka, p. Jozefa Lacu, na vernisáž výtvarnej súťaže LACOVE CHROBÁKY do parku Jozefa Lacu v areáli Pod Kopánkou v Ľuborči.

 • Kultúrne popoludnie v Nemšovej

  Kultúrne popoludnie v Nemšovej

  Mesto Nemšová Vás pozýva na kultúrne popoludnie, ktoré sa uskutoční dňa 7. augusta 2021 o 14:00 hod v areáli NTS. Tešiť sa môžete na Helenu Vondráčkovú, Igora Kmeťa staršieho, Desmod a Robo Šimko a Dussky Band. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Mestského úradu.

 • Pozvánka na l. ročník výtvarného plenéru

  Pozvánka na l. ročník výtvarného plenéru

  Srdečne Vás pozývame na I. ročník výtvarného plenéru LIVE ART, ktorý sa bude konať počas Nemšovského jarmoku 13. - 14. augusta 2021 v priestoroch NTS