Oznamy / Aktuality

 • Pozvánka na MsZ

  Pozvánka na MsZ

  V súlade s § 13 ods. 4 písm. a) zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov, zvoláva primátor neplánované 34. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Nemšovej na deň 29. decembra 2021 t. j. v stredu o 17.00 hodine do veľkej sály Kultúrneho centra v Nemšovej, ul. SNP č. 1, na prízemí

 • Odpočty vodomerov

  Odpočty vodomerov

  Regionálna vodárenská spoločnosť Vlára-Váh Nemšová oznamuje svojim odberateľom, že od pondelka 13. decembra 2021 budú pracovníci spoločnosti vykonávať odpočty vodomerov v Nemšovej, Ľuborči, Kľúčovom a v Trenčianskej Závade.

 • OBNOVA ŠPORTOVÉHO AREÁLU PRI ZÁKLADNEJ ŠKOLE V MESTE NEMŠOVÁ

  OBNOVA ŠPORTOVÉHO AREÁLU PRI ZÁKLADNEJ ŠKOLE V MESTE NEMŠOVÁ

  Projekt je zameraný na obnovu športového areálu pri základnej škole. Hlavným cieľom projektu je celkovo zveľadiť jeho vzhľad, zlepšiť pohybovú aktivitu žiakov, zefektívniť tréningový proces športovcov a doplniť nové športové vyžitie pre obyvateľov mesta.

 • Kompostáreň - otváracie dni počas zimných mesiacov

  Kompostáreň - otváracie dni počas zimných mesiacov

  Mesto Nemšová oznamuje občanom, že kompostáreň na Gorkého ulici ukončila sezónu 2021 dňom 13.11.2021.

 • Mobilné odberové miesto

  Mobilné odberové miesto

  Mesto Nemšová oznamuje, že od 2.10.2021 je opäť možnosť otestovania sa na COVID - 19 v mobilnom odberovom mieste pred areálom NTS.

 • Vernisáž výstavy Ľubice Vlkovej - zmena

  Vernisáž výstavy Ľubice Vlkovej - zmena

  Mesto Nemšová oznamuje, že kvôli nepriaznivej pandemickej situácii sa vernisáž výstavy s názvom "SAMA SEBOU", ktorej autorkou je Ľubica Vlková presúva na iný termín, a to dňa 8.3.2022