Oznamy / Aktuality

 • OZNAM

  OZNAM

  Oznamujeme občanom, že mesto Nemšová (prostredníctvom zhotoviteľa diela COLAS Slovakia a.s.) začalo s výstavbou inžinierskych sietí v lokalite Kľúčové – IBV Pod horou.

 • Mesto Nemšová odteraz už aj v telefóne

  Mesto Nemšová odteraz už aj v telefóne

  Mesto Nemšová od 1. marca 2021 spúšťa beta verziu mobilnej aplikácie - správy o meste Nemšová. „SOM“ - je mobilná, integračná platforma postavená na systéme hybridnej mobilnej aplikácie, je podobná všetkým aplikáciám, ktoré sú v telefóne za predpokladu použitia operačného systému iOS alebo Android. Inštaluje sa na zariadenie a dá sa vyhľadať a stiahnúť v App Store či Google Play

 • COVID-19 - online prenos z mobilných odberových miest

  COVID-19 - online prenos z mobilných odberových miest

  Mesto Nemšová v spolupráci s BSC Line zriadilo pre občanov mesta kamerový záznam, na ktorom si budú môcť pozrieť počet ľudí čakajúcich na odber z MOM na NTS.

 • LIVESTREAM z mestkého zastupiteľstva - IBV Pod horou Kľúčové

  LIVESTREAM z mestkého zastupiteľstva - IBV Pod horou Kľúčové

  Bude dnes 25. 02 spustené od 17:00

 • IBV Pod horou Kľúčové - prideľovanie pozemkov dňa 25.02.2021

  IBV Pod horou Kľúčové - prideľovanie pozemkov dňa 25.02.2021

  Určené pre žiadateľov o pridelenie pozemkov na výstavbu rodinných domov v Nemšovej - Kľúčové. Mesto Nemšová týmto zverejňuje bližšie podrobnosti a podmienky prideľovania pozemkov žiadateľom, ktorí spĺňajú podmienky na získanie parciel v k. ú. Kľúčové. Zároveň zverejňujeme časť mapového listu lokality Pod horou na ktorom sú znázornené pozemky s výmerou, ktoré budú predmetom prideľovania.

 • Sčítanie obyvateľov domov a bytov 2021

  Sčítanie obyvateľov domov a bytov 2021

  Sčítanie obyvateľov prebehne v dobe od 15. februára 2021 do 31. marca 2021. Obyvateľ bude mať na sčítanie šesť kalendárnych týždňov. Obyvateľ sa sčíta sám alebo s pomocou blízkej osoby na akomkoľvek mieste využitím počítača, tabletu alebo mobilu s pripojením na internet.