Oznamy / Aktuality

 • Rozsvietenie vianočného stromčeka - online

  Rozsvietenie vianočného stromčeka - online

  Hoci pre pandémiu koronavírusu sa v tomto roku nekonajú v našom meste tradičné mikulášske trhy, pripravili sme pre verejnosť rozsvietenie vianočného stromčeka v on-line formáte. Rozhodli sme sa tak vzhľadom na aktuálne opatrenia zo strany vlády a hlavne pre zachovanie bezpečnosti ľudí. Vianočný stromček, ktorým je tento rok 10 metrový smrek, rozsvieti v sobotu o 16:30 hod. primátor mesta Nemšová. On-line prenos si môžete pozrieť cez facebookový profil VPS Nemšová.

 • Výstava betlehemov v Králikovom mlyne

  Výstava betlehemov v Králikovom mlyne

  Občianske združenie PEREGRÍN a mesto Nemšová, Vás srdečne pozývajú na výstavu betlehemov ktorý sa uskutoční v dňoch od 30.novembra - 6. decembra 2020 v priestoroch Králikovho mlyna.

 • OZNAM

  OZNAM

  Mestský úrad v Nemšovej, oznamuje občanom, že v piatok 27.11.2020 bude z technických príčin zatvorený od 13:00 hod.

 • Výstava betlehemov a vianočný predaj výrobkov v Králikovom mlyne

  Výstava betlehemov a vianočný predaj výrobkov v Králikovom mlyne

  Občianske združenie PEREGRÍN a mesto Nemšová, Vás srdečne pozývajú na výstavu betlehemov a vianočný predaj výrobkov domácich výrobcov, ktorý sa uskutoční v dňoch 28. - 29. novembra 2020 v priestoroch Králikovho mlyna.

 • Otváracie hodiny Zberného dvora počas vianočných sviatkov

  Otváracie hodiny Zberného dvora počas vianočných sviatkov

  Mestský úrad v Nemšovej oznamuje občanom, že otváracie hodiny Zberného dvora v Nemšovej si môžu pozrieť v priloženom súbore.

 • Pozvánka na MsZ

  Pozvánka na MsZ

  V súlade s § 13 ods. 4 písm. a) zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov, primátor mesta zvoláva 23. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Nemšovej na deň 26. novembra 2020 t. j. vo štvrtok o 17.00 hodine do veľkej sály Kultúrneho centra v Nemšovej, ul. SNP č. 1, na prízemí.