Kultúra a voľný čas

 • Rozsvietenie vianočného stromčeka - online

  Rozsvietenie vianočného stromčeka - online

  Hoci pre pandémiu koronavírusu sa v tomto roku nekonajú v našom meste tradičné mikulášske trhy, pripravili sme pre verejnosť rozsvietenie vianočného stromčeka v on-line formáte. Rozhodli sme sa tak vzhľadom na aktuálne opatrenia zo strany vlády a hlavne pre zachovanie bezpečnosti ľudí. Vianočný stromček, ktorým je tento rok 10 metrový smrek, rozsvieti v sobotu o 16:30 hod. primátor mesta Nemšová. On-line prenos si môžete pozrieť cez facebookový profil VPS Nemšová.

 • Výstava betlehemov v Králikovom mlyne

  Výstava betlehemov v Králikovom mlyne

  Občianske združenie PEREGRÍN a mesto Nemšová, Vás srdečne pozývajú na výstavu betlehemov ktorý sa uskutoční v dňoch od 30.novembra - 6. decembra 2020 v priestoroch Králikovho mlyna.

 • Výstava betlehemov a vianočný predaj výrobkov v Králikovom mlyne

  Výstava betlehemov a vianočný predaj výrobkov v Králikovom mlyne

  Občianske združenie PEREGRÍN a mesto Nemšová, Vás srdečne pozývajú na výstavu betlehemov a vianočný predaj výrobkov domácich výrobcov, ktorý sa uskutoční v dňoch 28. - 29. novembra 2020 v priestoroch Králikovho mlyna.

 • 5 rokov s Huncútmi

  5 rokov s Huncútmi

  Mesto Nemšová a kapela Huncúti Vás srdečne pozývajú osláviť 5. výročie založenia a pôsobenia kapely Huncúti. Koncert sa uskutoční v nedeľu 13.9.2020 o 19:00 hod.

 • Vítanie detí do života

  Vítanie detí do života

  Vo štvrtok 27. augusta 2020 sme po dlhšom čase ,,privítali do života" našich najmladších obyvateľov. Na vítanie občanov bolo pozvaných 47 detičiek.

 • 50. výročie svadby Alžbety a Ladislava

  50. výročie svadby Alžbety a Ladislava

  Primátor mesta Miloš Mojto zablahoželal Alžbete a Ladislavovi Gurínovým ku krásnemu 50. výročiu zlatej svadby.