Oznamy / Aktuality

 • Vianočný koncert ,,Vinšujeme Vám"

  Vianočný koncert ,,Vinšujeme Vám"

  Základná umelecká škola Nemšová a Mesto Nemšová Vás srdečne pozývajú na vianočný koncert ,,Vinšujeme Vám", ktorý sa uskutoční dňa 27. decembra 2015 o 15:30 hod. v kostole sv. Michala v Nemšovej.

 • Rozsvietenie Betlehema

  Rozsvietenie Betlehema

  Mesto Nemšová Vás srdečne pozýva na rozsvietenie Betlehema, ktoré sa uskutoční dňa 17. decembra 2015, to je vo štvrtok pri Kultúrnom centre Nemšová.

 • Pozvánka na 10. zasadnutie MsZ dňa 9.12.2015

  Pozvánka na 10. zasadnutie MsZ dňa 9.12.2015

  V súlade s § 12, odst. 1 zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov, primátor mesta zvoláva 10. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Nemšovej na deň 09. decembra 2015 t. j. v stredu o 17.00 hodine do zasadačky Kultúrneho centra v Nemšovej, ul. SNP č. 1, na poschodí.

 • Divadelné predstavenie Štyria na kanape

  Divadelné predstavenie Štyria na kanape

  Všetkým záujemcom o divadelné predstavenie Štyria na kanape sa ospravedlňujeme, ale z technických príčin je predstavenie ZRUŠENÉ. Peniaze budú vrátené v hotovosti všetkým záujemcom po predložení vstupenky. Môžete si ich vyzdvihnúť osobne na MsÚ počas otváracích hodín v kancelárii č. 104.

 • Vianoce v Nemšovej

  Vianoce v Nemšovej

  Počas vianočného obdobia čaká na občanov mesta Nemšová zaujímavý program. Preto neváhajte navštíviť niektoré z pripravených podujatí, ktoré Vám spestria tohoročné sviatky.

 • Mestský ples Nemšová - 21. ročník

  Mestský ples Nemšová - 21. ročník

  Mesto Nemšová Vás srdečne pozýva na 21. ročník Mestského plesu. Čaká na Vás skvelá hudba, vynikajúca zábava, výborné jedlo, bohatá tombola, exkluzívny hosť a ďalší zaujímavý program.