Kultúra a voľný čas

 • Výtvarná súťaž ,,Rodina bez cigariet"

  Výtvarná súťaž ,,Rodina bez cigariet"

  Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje 6. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže "Rodina bez cigariet. Súťaž sa uskutoční s finančnou pomocou Ministerstva zdravotníctva SR a je určená pre základné a základné umelecké školy.

 • 22.10.2017 Mesiac úcty k starším - vystúpenie DH Gloria

  22.10.2017 Mesiac úcty k starším - vystúpenie DH Gloria

  Mesto Nemšová a členovia DSS Čistá duša pozývajú všetkých seniorov na spoločenské posedenie spojené s kultúrnym programom, na ktorom vystúpi dychová hudba Gloria.

 • 51. ročník oblastnej výstavy Ovocie, zelenina, kvety

  51. ročník oblastnej výstavy Ovocie, zelenina, kvety

  Mesto Nemšová, OZ prídomových záhradkárov Nemšová, OZ záhradkárov Bočky, ZO včelárov Trenčín obvod Nemšová a Únia žien v Nemšovej Vás pozývajú na 51. ročník oblastnej výstavy Ovocie, zelenina, kvety.

 • Bazárik

  Bazárik

  Materské centrum Púpavka v spolupráci s Mestom Nemšová, Vás pozývajú na Bazárik - 21.09.2017 - 23.09.2017 (štvrtok - sobota) KC - Ľuborča

 • OZNAM ku Dňu rodiny

  OZNAM ku Dňu rodiny

  Mestský úrad v Nemšovej oznamuje, že zrušená akcia zo soboty 19. augusta – DEŇ PRE RODINU sa bude konať v stredu 23. augusta od 16:00 hod. v areáli Základnej školy J. Palu. Stanovištia budú sprístupnené od 16:00 do 18:10 hod. Preto vyzývame rodiny aby neváhali a zúčastnili sa podujatia v priebehu vymedzeného času.

 • 23.8.2017 Deň pre rodinu

  23.8.2017 Deň pre rodinu

  Mesto Nemšová, ZUŠ Nemšová, MŠ Odbojárov, MC Púpavka a skauti pozývajú všetky deti a rodičov na športovo-zábavné podujatie. Počas akcie je pre deti pripravené vymaľovávanie, spoločenské hry, vozenie na koníkoch, fotografovanie so šašom, maľovanie na tvár, skákací hrad. Akciu sprevádza Šašo Jašo.